Programul meciuri 16-imi Cupa României

marți, 21 septembrie 2021, ora 15:00
Șomuz Fălticeni – FC Voluntari
marți, 21 septembrie 2021, ora 16:00
Minaur Baia Mare – Politehnica Iași
marți, 21 septembrie 2021, ora 18:45
Petrolul Ploiești – U Craiova 1948 SA
marți, 21 septembrie 2021, ora 21:30
CS Mioveni – Rapid

miercuri, 22 septembrie 2021, ora 16:00
Campionii FC Argeș – FC Botoșani
miercuri, 22 septembrie 2021, ora 16:30
CSM Slatina – Dunărea Călărași
FK … Citeste in continuare

Programul Ligii 1 la fotbal

Etapa 1 (16 iulie)

Dinamo – FC Voluntari
CFR Cluj – FC U Craiova 1948
Sepsi – Academica Clinceni
Rapid – Chindia Târgoviște
Gaz Metan Mediaș – CS Mioveni
UTA – Viitorul
Universitatea Craiova – FC Argeș
FC Botoșani – FCSB

Etapa 2
FCSB – Universitatea Craiova
FC Argeș – UTA
Viitorul – Gaz Metan
CS Mioveni – Rapid
Chindia Târgoviște – Sepsi
Academica Clinceni – CFR Cluj
FC U … Citeste in continuare

FOTBAL. LIGA 1. Programul celor 10 etape din play-off

Etapa 1 (17/18 aprilie 2021)
FCSB – FC Botoșani
CFR Cluj – Academica Clinceni
CS Universitatea Craiova – Sepsi

Etapa 2 (20/21/22 aprilie 2021)
Clinceni – FCSB
Sepsi – CFR Cluj
FC Botoșani – CS Universitatea Craiova

Etapa 3 (24/25 aprilie 2021)
FCSB – Sepsi
CFR Cluj – Craiova
FC Botoșani – Clinceni

Etapa 4 (27/28/29 aprilie 2021)
Craiova – FCSB
Sepsi – Clinceni
CFR Cluj – FC Botoșani

Etapa … Citeste in continuare

FOTBAL LIGA 2

[

PROGRAMUL PLAY-OFF-ului  Ligii 2:

Etapa 1 – 3 aprilie 2021
CS Mioveni – FC U Craiova
FK Csikszereda – Rapid
Dunărea Călărași – ASU Poli

Etapa – 10 aprilie 2021
FC U Craiova – ASU Poli
Rapid – Dunărea Călărași
CS Mioveni – FK Csikszereda

Etapa 3 – 14 aprilie 2021
FK Csikszereda – FC U Craiova
Dunărea Călărași – CS Mioveni
ASU Poli – Rapid

Etapa 4 – … Citeste in continuare

Programul meciurilor din Liga 2

Etapa I:
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Rapid
CSM Slatina – Dunărea Călărași
Fotbal Comuna Recea – FK Csikszereda
U Craiova 1948 SA – Ripensia Timișoara
CSM Reșița stă.
Petrolul Ploiești – Farul Constanța
Aerostar Bacău – Universitatea Cluj
ASU Politehnica Timișoara – CS Mioveni
SCM Gloria Buzău – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia – Turris Oltul Turnu Măgurele
Metaloglobus București – Pandurii Târgu Jiu

Etapa II:
Rapid – Pandurii Târgu … Citeste in continuare