0

FOTBAL LIGA 2

Share ITShare on Facebook
Facebook

[

PROGRAMUL PLAY-OFF-ului  Ligii 2:

Etapa 1 – 3 aprilie 2021
CS Mioveni – FC U Craiova
FK Csikszereda – Rapid
Dunărea Călărași – ASU Poli

Etapa – 10 aprilie 2021
FC U Craiova – ASU Poli
Rapid – Dunărea Călărași
CS Mioveni – FK Csikszereda

Etapa 3 – 14 aprilie 2021
FK Csikszereda – FC U Craiova
Dunărea Călărași – CS Mioveni
ASU Poli – Rapid

Etapa 4 – 17 aprilie 2021
FC U Craiova – Rapid
CS Mioveni – ASU Poli
FK Csikszereda – Dunărea Călărași

Etapa 5 – 24 aprilie 2021
Dunărea Călărași – FC U Craiova
ASU Poli – FK Csikszereda
Rapid – CS Mioveni

Datele etapelor din retur: 30 aprilie 2021 (etapa 6), 8 mai 2021 (etapa 7), 12 mai 2021 (etapa 8), 15 mai 2021 (etapa 9) și 22 mai 2021 (etapa 10).

PROGRAMUL GRUPEI A a PLAY-OUT-ului Ligii 2:

Etapa 1 – 3 aprilie 2021
Farul Constanţa – Ripensia Timișoara
Fotbal Comuna Recea – Pandurii Târgu Jiu
CSM Slatina – Universitatea Cluj
Metaloglobus Bucureşti stă.

Etapa 2 – 10 aprilie 2021
Pandurii Târgu Jiu – CSM Slatina
Ripensia Timișoara – Fotbal Comuna Recea
Metaloglobus Bucureşti – Farul Constanţa
Universitatea Cluj stă.

Etapa 3 – 14 aprilie 2021
Fotbal Comuna Recea – Metaloglobus Buc.
CSM Slatina – Ripensia Timișoara
Universitatea Cluj – Pandurii Târgu Jiu

Farul Constanţa stă.

Etapa 4 – 17 aprilie 2021
Ripensia Timișoara – Universitatea Cluj
Metaloglobus Bucureşti – CSM Slatina
Farul Constanţa – Fotbal Comuna Recea
Pandurii Târgu Jiu stă.

Etapa 5 – 24 aprilie 2021
CSM Slatina – Farul Constanţa
Universitatea Cluj – Metaloglobus Bucureşti
Pandurii Târgu Jiu – Ripensia Timișoara
Fotbal Comuna Recea stă.

Etapa 6 – 30 aprilie 2021
Metaloglobus Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu
Farul Constanţa – Universitatea Cluj
Fotbal Comuna Recea – CSM Slatina
Ripensia Timișoara stă.

Etapa 7 – 8 mai 2021
Universitatea Cluj – Fotbal Comuna Recea
Pandurii Târgu Jiu – Farul Constanţa
Ripensia Timișoara – Metaloglobus Bucureşti
CSM Slatina stă.

PROGRAMUL GRUPEI B a PLAY-OUT-ului Ligii 2:

Etapa 1 – 3 aprilie 2021
CSM Reșița – Petrolul Ploieşti
Concordia Chiajna – Unirea Slobozia
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – SCM Gloria Buzău
Aerostar Bacău stă.

Etapa 2 – 10 aprilie 2021
Unirea Slobozia – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Petrolul Ploieşti – Concordia Chiajna
Aerostar Bacău – CSM Reșița
SCM Gloria Buzău stă.

Etapa 3 – 14 aprilie 2021
Concordia Chiajna – Aerostar Bacău
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploieşti
SCM Gloria Buzău – Unirea Slobozia
CSM Reșița stă.

Etapa 4 – 17 aprilie 2021
Petrolul Ploieşti – SCM Gloria Buzău
Aerostar Bacău – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
CSM Reșița – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia stă.

Etapa 5 – 24 aprilie 2021
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – CSM Reșița
SCM Gloria Buzău – Aerostar Bacău
Unirea Slobozia – Petrolul Ploieşti
Concordia Chiajna stă.

Etapa 6 – 30 aprilie 2021
Aerostar Bacău – Unirea Slobozia
CSM Reșița – SCM Gloria Buzău
Concordia Chiajna – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Petrolul Ploieşti stă.

Etapa 7 – 8 mai 2021
SCM Gloria Buzău – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia – CSM Reșița
Petrolul Ploieşti – Aerostar Bacău
Viitorul Pandurii Târgu Jiu stă.

 

stjust

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *