Programul meciurilor din Liga 2

Share ITShare on Facebook
Facebook

Etapa I:
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Rapid
CSM Slatina – Dunărea Călărași
Fotbal Comuna Recea – FK Csikszereda
U Craiova 1948 SA – Ripensia Timișoara
CSM Reșița stă.
Petrolul Ploiești – Farul Constanța
Aerostar Bacău – Universitatea Cluj
ASU Politehnica Timișoara – CS Mioveni
SCM Gloria Buzău – Concordia Chiajna
Unirea Slobozia – Turris Oltul Turnu Măgurele
Metaloglobus București – Pandurii Târgu Jiu

Etapa II:
Rapid – Pandurii Târgu Jiu
Turris Oltul Turnu Măgurele – Metaloglobus București
Concordia Chiajna – Unirea Slobozia
CS Mioveni – SCM Gloria Buzău
Universitatea Cluj – ASU Politehnica Timișoara
Farul Constanța – Aerostar Bacău
CSM Reșița – Petrolul Ploiești
Ripensia Timișoara stă.
FK Csikszereda – U Craiova 1948 SA
Dunărea Călărași – Fotbal Comuna Recea
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – CSM Slatina

Etapa III:
CSM Slatina – Rapid
Fotbal Comuna Recea – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
U Craiova 1948 SA – Dunărea Călărași
FK Csikszereda stă.
Petrolul Ploiești – Ripensia Timișoara
Aerostar Bacău – CSM Reșița
ASU Politehnica Timișoara – Farul Constanța
SCM Gloria Buzău – Universitatea Cluj
Unirea Slobozia – CS Mioveni
Metaloglobus București – Concordia Chiajna
Pandurii Târgu Jiu – Turris Oltul Turnu Măgurele

Etapa IV:
Rapid – Turris Oltul Turnu Măgurele
Concordia Chiajna – Pandurii Târgu Jiu
CS Mioveni – Metaloglobus București
Universitatea Cluj – Unirea Slobozia
Farul Constanța – SCM Gloria Buzău
CSM Reșița – ASU Politehnica Timișoara
Ripensia Timișoara – Aerostar Bacău
FK Csikszereda – Petrolul Ploiești
Dunărea Călărași stă.
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – U Craiova 1948 SA
CSM Slatina – Fotbal Comuna Recea

Etapa V:
Fotbal Comuna Recea – Rapid
U Craiova 1948 SA – CSM Slatina
Viitorul Pandurii Târgu Jiu stă.
Petrolul Ploiești – Dunărea Călărași
Aerostar Bacău – FK Csikszereda
ASU Politehnica Timișoara – Ripensia Timișoara
SCM Gloria Buzău – CSM Reșița
Unirea Slobozia – Farul Constanța
Metaloglobus București – Universitatea Cluj
Pandurii Târgu Jiu – CS Mioveni
Turris Oltul Turnu Măgurele – Concordia Chiajna

Etapa VI:
Rapid – Concordia Chiajna
CS Mioveni – Turris Oltul Turnu Măgurele
Universitatea Cluj – Pandurii Târgu Jiu
Farul Constanța – Metaloglobus București
CSM Reșița – Unirea Slobozia
Ripensia Timișoara – SCM Gloria Buzău
FK Csikszereda – ASU Politehnica Timișoara
Dunărea Călărași – Aerostar Bacău
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploiești
CSM Slatina stă.
Fotbal Comuna Recea – U Craiova 1948 SA

Etapa VII:
U Craiova 1948 SA – Rapid
Fotbal Comuna Recea stă.
Petrolul Ploiești – CSM Slatina
Aerostar Bacău – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
ASU Politehnica Timișoara – Dunărea Călărași
SCM Gloria Buzău – FK Csikszereda
Unirea Slobozia – Ripensia Timișoara
Metaloglobus București – CSM Reșița
Pandurii Târgu Jiu – Farul Constanța
Turris Oltul Turnu Măgurele – Universitatea Cluj
Concordia Chiajna – CS Mioveni

Etapa VIII:
Rapid – CS Mioveni
Universitatea Cluj – Concordia Chiajna
Farul Constanța – Turris Oltul Turnu Măgurele
CSM Reșița – Pandurii Târgu Jiu
Ripensia Timișoara – Metaloglobus București
FK Csikszereda – Unirea Slobozia
Dunărea Călărași – SCM Gloria Buzău
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – ASU Politehnica Timișoara
CSM Slatina – Aerostar Bacău
Fotbal Comuna Recea – Petrolul Ploiești
U Craiova 1948 SA stă.

Etapa IX:
Rapid stă.
Petrolul Ploiești – U Craiova 1948 SA
Aerostar Bacău – Fotbal Comuna Recea
ASU Politehnica Timișoara – CSM Slatina
SCM Gloria Buzău – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Unirea Slobozia – Dunărea Călărași
Metaloglobus București – FK Csikszereda
Pandurii Târgu Jiu – Ripensia Timișoara
Turris Oltul Turnu Măgurele – CSM Reșița
Concordia Chiajna – Farul Constanța
CS Mioveni – Universitatea Cluj

Etapa X:
Rapid – Universitatea Cluj
Farul Constanța – CS Mioveni
CSM Reșița – Concordia Chiajna
Ripensia Timișoara – Turris Oltul Turnu Măgurele
FK Csikszereda – Pandurii Târgu Jiu
Dunărea Călărași – Metaloglobus București
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Unirea Slobozia
CSM Slatina – SCM Gloria Buzău
Fotbal Comuna Recea – ASU Politehnica Timișoara
U Craiova 1948 SA – Aerostar Bacău
Petrolul Ploiești stă.

Etapa XI:
Petrolul Ploiești – Rapid
Aerostar Bacău stă.
ASU Politehnica Timișoara – U Craiova 1948 SA
SCM Gloria Buzău – Fotbal Comuna Recea
Unirea Slobozia – CSM Slatina
Metaloglobus București – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Pandurii Târgu Jiu – Dunărea Călărași
Turris Oltul Turnu Măgurele – FK Csikszereda
Concordia Chiajna – Ripensia Timișoara
CS Mioveni – CSM Reșița
Universitatea Cluj – Farul Constanța

Etapa XII:
Rapid – Farul Constanța
CSM Reșița – Universitatea Cluj
Ripensia Timișoara – CS Mioveni
FK Csikszereda – Concordia Chiajna
Dunărea Călărași – Turris Oltul Turnu Măgurele
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Pandurii Târgu Jiu
CSM Slatina – Metaloglobus București
Fotbal Comuna Recea – Unirea Slobozia
U Craiova 1948 SA – SCM Gloria Buzău
ASU Politehnica Timișoara stă.
Petrolul Ploiești – Aerostar Bacău

Etapa XIII:
Aerostar Bacău – Rapid
ASU Politehnica Timișoara – Petrolul Ploiești
SCM Gloria Buzău stă.
Unirea Slobozia – U Craiova 1948 SA
Metaloglobus București – Fotbal Comuna Recea
Pandurii Târgu Jiu – CSM Slatina
Turris Oltul Turnu Măgurele – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Concordia Chiajna – Dunărea Călărași
CS Mioveni – FK Csikszereda
Universitatea Cluj – Ripensia Timișoara
Farul Constanța – CSM Reșița

Etapa XIV:
Rapid – CSM Reșița
Ripensia Timișoara – Farul Constanța
FK Csikszereda – Universitatea Cluj
Dunărea Călărași – CS Mioveni
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Concordia Chiajna
CSM Slatina – Turris Oltul Turnu Măgurele
Fotbal Comuna Recea – Pandurii Târgu Jiu
U Craiova 1948 SA – Metaloglobus București
Unirea Slobozia stă.
Petrolul Ploiești – SCM Gloria Buzău
Aerostar Bacău – ASU Politehnica Timișoara

Etapa XV:
ASU Politehnica Timișoara – Rapid
SCM Gloria Buzău – Aerostar Bacău
Unirea Slobozia – Petrolul Ploiești
Metaloglobus București stă.
Pandurii Târgu Jiu – U Craiova 1948 SA
Turris Oltul Turnu Măgurele – Fotbal Comuna Recea
Concordia Chiajna – CSM Slatina
CS Mioveni – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Universitatea Cluj – Dunărea Călărași
Farul Constanța – FK Csikszereda
CSM Reșița – Ripensia Timișoara

Etapa XVI:
Rapid – Ripensia Timișoara
FK Csikszereda – CSM Reșița
Dunărea Călărași – Farul Constanța
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – Universitatea Cluj
CSM Slatina – CS Mioveni
Fotbal Comuna Recea – Concordia Chiajna
U Craiova 1948 SA – Turris Oltul Turnu Măgurele
Pandurii Târgu Jiu stă.
Petrolul Ploiești – Metaloglobus București
Aerostar Bacău – Unirea Slobozia
ASU Politehnica Timișoara – SCM Gloria Buzău

Etapa XVII:
SCM Gloria Buzău – Rapid
Unirea Slobozia – ASU Politehnica Timișoara
Metaloglobus București – Aerostar Bacău
Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploiești
Turris Oltul Turnu Măgurele stă.
Concordia Chiajna – U Craiova 1948 SA
CS Mioveni – Fotbal Comuna Recea
Universitatea Cluj – CSM Slatina
Farul Constanța – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
CSM Reșița – Dunărea Călărași
Ripensia Timișoara – FK Csikszereda

Etapa XVIII:
Rapid – FK Csikszereda
Dunărea Călărași – Ripensia Timișoara
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – CSM Reșița
CSM Slatina – Farul Constanța
Fotbal Comuna Recea – Universitatea Cluj
U Craiova 1948 SA – CS Mioveni
Concordia Chiajna stă.
Petrolul Ploiești – Turris Oltul Turnu Măgurele
Aerostar Bacău – Pandurii Târgu Jiu
ASU Politehnica Timișoara – Metaloglobus București
SCM Gloria Buzău – Unirea Slobozia

Etapa XIX:
Unirea Slobozia – Rapid
Metaloglobus București – SCM Gloria Buzău
Pandurii Târgu Jiu – ASU Politehnica Timișoara
Turris Oltul Turnu Măgurele – Aerostar Bacău
Concordia Chiajna – Petrolul Ploiești
CS Mioveni stă.
Universitatea Cluj – U Craiova 1948 SA
Farul Constanța – Fotbal Comuna Recea
CSM Reșița – CSM Slatina
Ripensia Timișoara – Viitorul Pandurii Târgu Jiu
FK Csikszereda – Dunărea Călărași

Etapa XX:
Rapid – Dunărea Călărași
Viitorul Pandurii Târgu Jiu – FK Csikszereda
CSM Slatina – Ripensia Timișoara
Fotbal Comuna Recea – CSM Reșița
U Craiova 1948 SA – Farul Constanța
Universitatea Cluj stă.
Petrolul Ploiești – CS Mioveni
Aerostar Bacău – Concordia Chiajna
ASU Politehnica Timișoara – Turris Oltul Turnu Măgurele
SCM Gloria Buzău – Pandurii Târgu Jiu
Unirea Slobozia – Metaloglobus București

Etapa XXI:
Metaloglobus București – Rapid
Pandurii Târgu Jiu – Unirea Slobozia
Turris Oltul Turnu Măgurele – SCM Gloria Buzău
Concordia Chiajna – ASU Politehnica Timișoara
CS Mioveni – Aerostar Bacău
Universitatea Cluj – Petrolul Ploiești
Farul Constanța stă.
CSM Reșița – U Craiova 1948 SA
Ripensia Timișoara – Fotbal Comuna Recea
FK Csikszereda – CSM Slatina
Dunărea Călărași – Viitorul Pandurii Târgu Jiu

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *