reclama ta aici

Programul turului Ligii I

meci

Etapa I

CFR Cluj – CSM Politehnica Iaşi
CSU Craiova – Academica Clinceni
FC Viitorul – FC Dinamo
Gaz Metan Mediaş – Chindia Târgovişte
FCSB – FC Hermannstadt
FC Voluntari – Sepsi Sfântu Gheorghe
Astra Giurgiu – FC Botoşani

Etapa a II-a

Academica Clinceni – CFR Cluj
FC Dinamo – CSU Craiova
Chindia Târgovişte – FC Viitorul
FC Hermannstadt – Gaz Metan Mediaş
Sepsi Sfântu Gheorghe – FCSB
FC Botoşani – FC Voluntari
CSM Politehnica Iaşi – Astra Giurgiu

Etapa a III-a

CFR Cluj – FC Dinamo
CSU Craiova – Chindia Târgovişte
FC Viitorul – FC Hermannstadt
Gaz Metan Mediaş – Sepsi Sf.Gheorghe
FCSB – FC Botoşani
FC Voluntari – Astra Giurgiu
CSM Politehnica Iaşi – Academica Clinceni

Etapa a IV-a

Chindia Târgovişte – CFR Cluj
FC Hermannstadt – CSU Craiova
Sepsi Sfântu Gheorghe – FC Viitorul
FC Botoşani – Gaz Metan Mediaş
Astra Giurgiu – FCSB
FC Dinamo – Academica Clinceni
FC Voluntari – CSM Politehnica Iaşi

Etapa a V-a

CFR Cluj – FC Hermannstadt
CSU Craiova – Sepsi Sfântu Gheorghe
FC Viitorul – FC Botoşani
Gaz Metan Mediaş – Astra Giurgiu
Academica Clinceni – Chindia Târgovişte
FCSB – FC Voluntari
CSM Politehnica Iaşi – FC Dinamo

Etapa a VI-a

Sepsi Sfântu Gheorghe – CFR Cluj
FC Botoşani – CSU Craiova
Astra Giurgiu – FC Viitorul
FC Hermannstadt – Academica Clinceni
FC Voluntari – Gaz Metan Mediaş
Chindia Târgovişte – FC Dinamo
FCSB – CSM Politehnica Iaşi

Etapa a VII-a

CFR Cluj – FC Botoşani
CSU Craiova – Astra Giurgiu
Academica Clinceni – Sepsi Sf.Gheorghe
FC Viitorul – FC Voluntari
FC Dinamo – FC Hermannstadt
Gaz Metan Mediaş – FCSB
CSM Politehnica Iaşi – Chindia Târgovişte

Etapa a VIII-a

Astra Giurgiu – CFR Cluj
FC Botoşani – Academica Clinceni
FC Voluntari – CSU Craiova
Sepsi Sfântu Gheorghe – FC Dinamo
FCSB – FC Viitorul
FC Hermannstadt – Chindia Târgovişte
Gaz Metan Mediaş – CSM Politehnica Iaşi

Etapa a IX-a

CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Academica Clinceni – FCSB
FC Dinamo – FC Voluntari
Chindia Târgovişte – Astra Giurgiu
FC Hermannstadt – FC Botoşani
CSU Craiova – FC Viitorul
CSM Politehnica Iaşi – Sepsi Sf.Gheorghe

Etapa a X-a

FCSB – CFR Cluj
FC Voluntari – Academica Clinceni
Astra Giurgiu – FC Dinamo
FC Botoşani – Chindia Târgovişte
Gaz Metan Mediaş – CSU Craiova
Sepsi Sf. Gheorghe – FC Hermannstadt
FC Viitorul – CSM Politehnica Iaşi

Etapa a XI-a

CFR Cluj – Gaz Metan Mediaş
Academica Clinceni – FCSB
FC Dinamo – FC Voluntari
Chindia Târgovişte – Astra Giurgiu
FC Hermannstadt – FC Botoşani
CSU Craiova – FC Viitorul
CSM Politehnica Iaşi – Sepsi Sf.Gheorghe

Etapa a XII-a

FC Viitorul – CFR Cluj
Gaz Metan Mediaş – Academica Clinceni
FCSB – FC Dinamo
FC Voluntari – Chindia Târgovişte
Astra Giurgiu – FC Hermannstadt
FC Botoşani – Sepsi Sfântu Gheorghe
CSU Craiova – CSM Politehnica Iaşi

Etapa a XIII-a

CFR Cluj – CSU Craiova
Academica Clinceni – FC Viitorul
FC Dinamo – Gaz Metan Mediaş
Chindia Târgovişte – FCSB
FC Hermannstadt – FC Voluntari
Sepsi Sfântu Gheorghe – Astra Giurgiu
CSM Politehnica Iaşi – FC Botoşani.

Be the first to comment on "Programul turului Ligii I"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*